בגדי אל קמט ( Wrinkle Free )

"קצב החיים המודרניים אינו מאפשר לנו לעצור לרגע על המדרכה של המציאות" אנדרה איזאק (פייר דאק)


דרישת הצרכנים למוצרי "אל קמט" היא הדרישה המתבקשת בהתחשב באורח החיים העכשווי. יצרני הטקסטיל והאופנה של היום נדרשים לספק את צרכיו המתהווים של האדם המודרני -  זה שהנכס החשוב והחמקמק ביותר שברשותו הוא הזמן, אותו עליו לנצל בצורה יעילה ותכליתית. זה שאינו מוכן להרוג זמן יקר על גיהוץ ועם זאת, נדרש להראות מכובד, ייצוגי ורציני בכל עת ולאורך שעות ארוכות. הצרכן החדש והאקטיבי הזה, בעל קצב החיים הסואן, שנאלץ להספיק יותר בפחות זמן, הוא שאתגר את ענף ההלבשה בדרישותיו האופנתיות. הלקוח המודרני נזקק ללבוש אופנתי, ייצוגי ונוח שיהיה עמיד ויראה מצוין לאורך זמן ארוך יותר, אולם שידרוש טיפול מועט ככל שניתן.

בהתאם להתפתחויות התרבותיות והחברתיות ולצרכים החדשים שנוצרו, החלו אנשי ענף ההלבשה ליישם שיטות גימור מיוחדת בהליך יצור הבדים, במטרה למנוע עד כמה שניתן את תכונת ההתקמטות של הבגד.

לאחר שורה של ניסיונות ופיתוחים חדשים, הצליחו היצרנים ליצור את התוצר המבוקש – בד רך, אלסטי וגמיש אשר עמיד בפני לחצי עיוות למיניהם. מבדים אלו עשויים בגדי ה"אל קמט".
כאמור, בגדי האל קמט הם עמידים בפני התקמטות – כלומר, מסוגלים להתאושש במהרה ולחזור לצורתם המקורית, גם אחרי שעות ארוכות של לבישה ואפילו לאחר כביסה שטיפה וייבוש.

בגדי האל קמט חוסכים מהלקוח את המטרד ובזבוז הזמן הכרוכים בגיהוץ פרטי הלבוש שלו ומעניקים לו את הביטחון שמראהו יישאר מסודר ומגוהץ בסוף היום כמו בתחילתו.

 
<< חזרה לרשימת הטיפים
שם מלא: דוא"ל: טלפון: